•  

    Randevu Telefon

    +90 (242) 227 59 81  -  249 61 22   - 249 61 22

  •  

    Çalışma Saatleri

    Pzt - Cuma 09.00 - 18.00

Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneği (AKBÖHONDER) üyeleri, Organ Bağış Haftası dolayısıyla Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar’ı ziyaret etti.
Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği Başkanı Mehmet Şahan, yüz nakli yapılan Turan Çolak, dernek üyeleri ve diğer nakilli hastaların bulunduğu ziyarette, organ bağışının önemine dikkat çekildi.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, "Organ nakli üniversitemizin öncelikli alanlarından biri. Organ nakli hastaları için yakın zamanda hayata geçirmeyi planladığımız güzel projelerimiz var. Yine organ nakli merkezimizin daha iyi hizmet verebilmesi için merkezimizi büyütüyoruz. Her zaman her konuda sizlerin yanındayız. Sizlere elimizden gelen her desteği vermeye hazırız" diye konuştu.
Dernek Başkanı Mehmet Şahan da binlerce hastanın organ beklediğini hatırlatarak, "Organ vermek, birine can vermektir. Bu yüzden organ bağışı konusunda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi.