•  

    Randevu Telefon

    +90 (242) 227 59 81  -  249 61 22   - 249 61 22

  •  

    Çalışma Saatleri

    Pzt - Cuma 09.00 - 18.00

AKDENİZ Üniversitesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı kutlamasına katılan Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, kendisini sosyal yaşama döndüren Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, Prof. Dr. Ömer Özkan ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyeleri ve çalışanları, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle protokol salonunda bir araya geldi. Tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlayan Plastik ve Rekonstrüktif Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, "Sağlık çalışanlarının birlik ve beraberliklerinin simgesi olan tıp bayramlarının, tüm sorun ve problemlerin çözüldüğü günlerin müjdecisi olmasını diliyorum" diye konuştu.

Törene katılan Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, doktor ve hemşirelerin bayramını kutlayıp teşekkür etti. Acar, "Başarılı nakiller sonrasında plastik cerrahi ekibiyle bir tıp bayramında yeniden bir araya geldik. Plastik cerrahi doktorları, hemşire ve çalışanlarının bayramını kutlayıp, yaptıkları başarılı ameliyatlar sonunda, bizleri sosyal yaşama döndürdükleri için doktorlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Doç. Dr. Özlenen Özkan, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Neval Boztuğ Uz, Plastik Cerrah Prof. Dr. Ömer Özkan, Organ Nakli Koordinasyon Birim Sorumlusu Uzm. Nilgün Keçecioğlu, doktorlar, hemşireler ve bölüm çalışanlarının katıldığı kutlama sonrasında misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.